ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

10.08.2018 / 12:39

65% платежів за газ волиняни здійснили онлайн

За півроку через онлайн-платежі волинські споживачі вже розрахувались за газ на загальну суму майже 250 млн грн. Тепер кожен другий абонент оплачує цю комунальну послугу за допомогою інтернету. Онлайн-користувачі обирають комфортні онлайн-платежі, а головна перевага цього способу розрахунку - зручність.

Особистий кабінет - це зручний дистанційний сервіс для взаємодії з газовими компаніями

Особистий кабінет - це зручний дистанційний сервіс для взаємодії з газовими компаніями
ФОТО: 104.ua

ТОВ «Волиньгаз Збут» постійно розширює доступ до різних онлайн-сервісів для оплати за газ, бо споживачі дедалі більше цінують оперативність, зручність, безпечність та комфорт.

На сьогодні лідерами онлайн-платежів  за газ в області є інтернет-банки Приват24 та Ощад24. Торік у листопаді відбувся повноцінний запуск платіжної системи EasyPay. А вже цього року, наприкінці березня, для клієнтів  ТОВ "Волиньгаз Збут", які мають Особистий кабінет на сайті 104.ua, є можливість миттєвої оплати за газ через платформу MasterPass. Ця послуга доступна у понад 100 країнах світу

«Ера кишенькових смартфонів вчить наших споживачів і за газ оплачувати онлайн. Платформа MasterPass є електронним гаманцем, за допомогою якого можна розрахуватися в інтернеті без введення реквізитів платіжних карток (номери та терміну дії). Технологію забезпечує сервіс онлайн-платежів iPay.ua, - зазначає директор ТОВ «Волиньгаз  Збут»  Микола Тищук. -  Він дає можливість платити за будь-які послуги, не виходячи з дому чи офісу, зокрема, й за блакитне паливо, - зручно та швидко. Для цього необхідно лише мати під рукою банківську карту або знати напам'ять її номер. Важливо, що нова технологія не вимагає щораз нового введення реквізитів банківської карти».

Онлайн - сервіс Особистий кабінет на сайті 104.ua функціонує більше двох років. Цей майданчик є універсальним, бо  дозволяє українським споживачам не тільки платити за газ, але й управляти своїм особовим рахунком. Зокрема, контролювати витрати на газ, відслідковувати історію платежів, бачити нарахування по субсидії, завантажувати квитанції, крім того - отримувати всю необхідну інформацію про газопостачання та консультації фахівців.

Пік реєстрації клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут» в Особистому кабінеті на сайті 104.ua фахівці газопостачальної компанії зафіксували в грудні  2017 року. Саме першого місяця зими майже 2  тис споживачів газу з Волині стали новими користувачами веб-ресурсу. Загалом, торік  більше 11 тис волинян отримали можливість керувати своїм особистим рахунком в режимі онлайн, а за два роки - 40 тис.