ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

05.08.2019 / 16:29

Бюджетники Волині заборгували за газ більше 2 млн гривень

Неплатежі за газ бюджетних установ, що є клієнтами ТОВ "Волиньгаз збут", становить 2,4 млн грн. Через несплату за спожитий газ припинено газопостачання 2 бюджетним установам. Також на бюджетників-боржників було подано до суду 3 справи на загальну суму понад 2,2 млн грн.

Бюджетники Волині заборгували за газ більше 2 млн гривень

Організації-боржники свою заборгованість за газ пояснюють недофінансуванням або ж непропорційним розподілом кошторисних призначень. Установам-неплатникам "Волиньгаз збут" надсилає повідомлення про припинення газопостачання, адже відповідно до чинного законодавства, постачальник має право припинити газопостачання, в разі проведення споживачем неповних або несвоєчасних розрахунків, а також подавати матеріали до суду і стягувати заборгованість в судовому порядку.

 "Несвоєчасна оплата за спожитий енергоресурс наносить значні матеріальні збитки нашій компанії. Через затримку оплат "Волиньгаз збут" не в змозі вчасно та в повному обсязі розрахуватись за придбаний природний газ для потреб бюджетних установ та організацій з власником ресурсу газу, що також призводить до стягнення штрафних санкцій відповідно до укладених договорів. Окрім того, це ставить під загрозу стабільне газопостачання Волині", - зазначив директор ТОВ "Волиньгаз збут" Микола Тищук.

 Загальний рівень оплати за  газ в бюджетній сфері на Волині становить майже 93%  від спожитого енергоносія.