ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

30.09.2020 / 15:01

Ціновий демпінг та маніпуляції: Що потрібно знати волинянам про новий ринок газу

Конкурентний ринок газу для населення в Україні почав розбудовуватися ще у 2015 році. Проте лише 1 серпня 2020 року уряд скасував механізм гарантованого постачання газу населенню за регульованими цінами. Тепер вартість блакитного палива напряму залежить від цін на європейських біржах, а на ринку газу з’являються нові газопостачальні компанії. Як наслідок, перед споживачем постає вибір: залишитися зі своїм поточним постачальником, або ризикнути й спробувати інший варіант.

Ліцензію на постачання газу побутовим споживачам в Україні отримали близько 700 компаній. Втім активними лише кілька десятків. Нові гравці ринку переважно манять клієнтів обіцянкою, що ціна на газ у них буде нижчою. Однак потрібно врахувати: вартість газу змінюється щомісяця. Не факт, що нижча ціна в одному місяці залишатиметься такою ж надалі.

«Споживач повинен проаналізувати складові цінових пропозицій, які, на перший погляд, виглядають дуже привабливими, – зауважує директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук. – Ціна на газ формується за чітким алгоритмом. Тому на ринку з чесною конкуренцією вартість блакитного палива у різних постачальників не повинна суттєво відрізнятися. Наразі ми бачимо демпінгові пропозиції. Постачальники штучно занижують ціни, щоб заманити нових клієнтів. На ці пропозиції не варто спокушатися. Адже такий продавець газу не довго зможе працювати «в мінус».

Деякі нові постачальники обіцяють споживачам блакитне паливо кращої якості. Це теж суцільна маніпуляція. Увесь газ, незалежно від того, хто його постачатиме, буде надходити з однієї й тієї ж газової мережі. Щобільше, споживачам блакитного палива так само потрібно буде сплачувати дві платіжки – за транспортування газу і за використані куби.

І основне. Перед тим, як прийняти рішення про перехід до іншого постачальника, варто врахувати, що більшість з них наразі не має достатньо відділень для обслуговування клієнтів. Може так статися, що для вирішення певних питань клієнту потрібно буде їхати в інше місто чи область.

Якщо ж ви бажаєте вирішувати газові питання швидко, а то й не виходячи з дому, залишайтеся з «Волиньгаз Збутом». За п’ять років роботи компанія зарекомендувала себе як надійний та зручний постачальник, що завжди йде назустріч своїм клієнтам.

«Ми розвинули найбільшу мережу онлайн сервісів, відкрили Центр обслуговування клієнтів, куди споживачі можуть звернутися з газовими питаннями. Майже в усіх районах Волині працюють відділення «Волиньгаз Збуту», а в Луцьку функціонує дві каси, де споживачі можуть без комісії сплатити за газ, – резюмує директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.