ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

08.02.2019 / 15:29

Як неузгодженість дій Пенсійного фонду та органів соцзахисту відбилася на платіжках за газ

Близько 4 тис. пенсіонерів, які мешкають в районах і містах обласного підпорядкування Волинської області, у рахунках за газ, спожитий в січні, можуть не знайти графу «пільги». Це сталось через збій при обміні даними між Пенсійним фондом України та органами соцзахисту населення –тому постачальник газу на Волині ТОВ “Волиньгаз збут” не отримав інформації щодо пільговиків-пенсіонерів.

Як неузгодженість дій Пенсійного фонду та органів соцзахисту відбилася на  платіжках за газ

Через оновлення програмного забезпечення Пенсійного фонду України управління соціального захисту населення не має відомостей про розмір пенсій пільговиків, тому не можуть визначитися  із сумами  пільг в січні 2019 року. 

До 15 лютого фахівці Пенсійного фонду України обіцяють надати коректні дані щодо розміру пенсійних виплат, відкориговану інформацію органам соціального захисту та постачальникам  природного газу. 

“Ми просимо волинських пенсіонерів - наших клієнтів не хвилюватися, якщо одержать через “Укрпошту” роздруковані платіжки без графи «Пільги». Ця ситуація тимчасова. Адже чиновники Пенсійного фонду України обіцяють усунути в найкоротший термін виявлені помилки. Передбачених законом пільг ніхто не відміняв, тож їх у 2019 році обов’язково отримають усі клієнти, - повідомив директор ТОВ “Волиньгаз збут” Микола Тищук. - А щоб мати перед очима всю інформацію онлайн про свій рахунок, то найзручніше клієнтам користуватись інтерактивним онлайн-сервісом Особистий кабінет на сайті 104.ua.” 

Споживачі-пенсіонери за роз’ясненнями та консультаціями можуть звернутись до менеджерів Центрів обслуговування клієнтів ПАТ “Волиньгаз”: у м.Луцьку за адресою: просп.Молоді, 14 А, у м.Камінь-Каширський за адресою: вул.Хотешівська, 9, у м.Ковель за адресою: вул.С.Бандери, 34А, в смт.Ратне - вул.Газіна, 20. Також абоненти, не виходячи з дому, можуть зателефонувати до фахівців Контакт-центру газової компанії за номерами телефонів: (0332) 280 - 104 або (067) 33 39 104. 

Найзручніший оперативний варіант, який дозволяє онлайн бачити найсвіжішу інформацію щодо особового рахунку кожного споживача - інтерактивний сервіс Особистий кабінет на сайті 104.ua. Інформація в рахунку змінюється через 15 хвилин, після здійснення будь-яких операцій чи оновлення інформації, яка надходить від профільних державних органів.