ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

30.01.2020 / 15:18

Клієнти «Волиньгаз збут» кожен двадцятий платіж за газ здійснюють через інтернет

У 2020 році для клієнтів ТОВ «Волиньгаз збут» діє п’ять платіжних онлайн-сервісів. Завдяки цьому споживачі газу у Волинській області отримали можливість вибору найзручнішого сервісу, а також оплати за газ без комісії.

Вчасна оплата за газ - гарантія безперебійного газопостачання вашої оселі

Вчасна оплата за газ - гарантія безперебійного газопостачання вашої оселі
ФОТО: 104.ua

Станом  на 1 січня 2020 року  компанія  «Волиньгаз збут» налагодила роботу з п’ятьма платіжними системами EasyPay, Portmone, Ipay, Ощад 24 і Приват 24. Оплата за газ через інтернет здійснюється будь-якими платіжними картами Visa і MasterCard. Про наявність та розмір комісії платіжні сервіси інформують платників в процесі здійснення операції.

«Залучення різних онлайн-сервісів створюють клієнтам компанії додатковий комфорт і відкривають можливості для економії коштів і часу. Маючи доступ до інтернету і банківську карту, послуги з газопостачання можна сплатити незалежно від часу і місця перебування. Вибрати сервіс для розрахунків можна в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, або безпосередньо на сторінках сервісів», - говорить директор ТОВ «Волиньгаз збут»  Микола Тищук.

Варто зауважити, що «Волиньгаз збут» оплачує банківський комісійний збір по кожному оплаченому рахунку в розмірі 0,3%. Що передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 року №792 «Про забезпечення проведення розрахунків за природний газ». Однак, ряд банків і сервісів при оплаті за газ додатково стягують з споживачів власний комісійний збір і самостійно визначають його розмір.