ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

19.06.2020 / 08:11

Клієнти "Волиньгаз Збуту" на 70% частіше використовують чат-бот у Viber для розрахунків за газ

З початку року до онлайн-сервісу 7104ua у Viber долучились 7,6 тис. клієнтів "Волиньгаз збуту". Станом на 1 червня таких користувачів уже 18 056. Чат-бот зручний і за допомогою нього під час карантину споживачі газу дистанційно передають показники лічильників, сплачують за газ та контролюють стан особового рахунку.

qr-код

qr-код
ФОТО: 104.ua

Перевага чат-бота 7104ua у Viber в тому, що під одним аккаунтом можна зареєструвати та обслуговувати не лише себе, а й своїх близьких і рідних. Один користувач може вести до п’яти особових рахунків.

«У сучасному світі зміни відбуваються дуже швидко, ритм життя неймовірно насичений, тож і ми стараємося йти в ногу з часом, - розповідає директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук. –  Щоб наші клієнти не витрачали купу часу в чергах, працює вайбер-бот. Передати показники і сплатити рахунки легко і просто, адже телефон у більшості із нас завжди з собою».

Щоб долучитися до 7104ua в Viber, користувачу треба відсканувати QR-код. На сьогодні 18 056  клієнтів уже встигли оцінити переваги чат-боту, а саме: цілодобовий доступ в режимі онлайн, відсутність черги і швидка сплата рахунків, безпечний доступ, а також можливість користуватися послугою де завгодно і коли завгодно.

Також діє нова функція - через чат-бот Viber 7104ua тепер можна передати показання лічильників з фото. Вона запроваджена для корекції неправильно введених показників лічильника. 

Показання газового лічильника у чат-боті Viber 7104ua можна підтвердити світлиною. Після ручного введення показань чат-бот пропонує споживачеві додати фото лічильника, яке можна завантажити з галереї телефону.

Можливості онлайн-сервісів 104.ua постійно розширюються. Тепер компанія приймає показання лічильників з фото у Viber. Система вдосконалюється і проходить своєрідне навчання. Незабаром з’явиться функція розпізнавання показання лічильників за світлиною, поки що вона доступна тільки у мобільному додатку для iOS.

Згодом цю технологію будуть використовувати для корекції показань, внесених з помилками.

Адже споживачі нерідко стикаються із цією проблемою. Зазвичай у такому випадку їм необхідно звернутись до центру обслуговування клієнтів, написати заяву і чекати на візит контролера, який має скласти акт і підтвердити реальні показання лічильника. Дуже скоро це буде відбуватись майже автоматично.

Тим не менш, особистий кабінет на сайті 104.ua все одно залишається лідером і користується  найбільшим попитом серед доступних онлайн-сервісів. І це не дивно, адже через особистий кабінет клієнт має змогу звернутися до представника газової компанії, написавши повідомлення, є можливість замовити зворотній дзвінок контакт-центра. Ще одне нововведення – рахунки на оплату стали доступні в PDF-форматі. Тож не обов’язково чекати, поки прийде квитанція до поштової скриньки, в особистому кабінеті  можна завантажити та роздрукувати її.