ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

26.02.2020 / 17:19

Кожен четвертий клієнт "Волиньгаз Збуту" користується Особистим кабінетом

Близько 60 тис волинян користуються Особистим кабінетом 104.ua. Користувачі цього онлайн-сервісу економлять час та гроші, сплачуючи за газ в зручний час та місці, із мінімальними комісіями.

Більшість клієнтів "Волиньгаз збуту" вирішують газові питання через Особистий кабінет

Більшість клієнтів "Волиньгаз збуту" вирішують газові питання через Особистий кабінет
ФОТО: АТ "Волиньгаз"

В Особистому кабінеті 104.ua клієнти можуть подати свої показники лічильника, переглянути історію розрахунків, заплатити за спожитий газ, а також дізнатися ціну природного газу. Окрім того, в режимі онлайн можна надіслати запитання, залишити відгук чи записатися на прийом до керівників газового господарства. Всі звернення направляються до контакт-центру, який обробляє інформацію. У більшості випадків відпадає необхідність відвідувати Центри обслуговування клієнтів - навіть для звірки й уточнення оплат.

"Користувачі Особистого кабінету мають можливість першими отримувати рахунки за спожитий газ. Не потрібно очікувати рахунок в поштовій скриньці: вся інформація знаходиться в онлайн-сервісі, - розповів  директор ТОВ "Волиньгаз Збут" Микола Тищук. - Передавши показання через онлайн-кабінет, уже за кілька годин споживач бачить суму нарахувань за спожитий газ. Це дуже зручно".

Інтерфейс кабінету – простий та зрозумілий. Додатково на сайті 104.ua є детальна інструкція користування кабінетом. Для реєстрації в Особистому кабінеті на сайті 104.ua необхідно зайти в поле "Реєстрація", ввести номер свого особового рахунку, останню суму платежу чи номер лічильника та email. За необхідності, менеджери у Центрах обслуговування клієнтів завжди допоможуть пройти реєстрацію та нададуть вичерпні консультації.