ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

06.05.2019 / 15:15

Кожен п’ятий клієнт «Волиньгаз збуту» користується Особистим кабінетом

За три роки, відколи запроваджено сервіс Особистий кабінет на сайті 104.ua, темпи приросту його користувачів збільшуються. Впродовж 2018 року кількість реєстрацій в Особистому кабінеті зросла майже на 50%.

"Особистий кабінет" - це зручний інструмент Вашої взаємодії з газовим господарством не виходячи з дому

"Особистий кабінет" - це зручний інструмент Вашої взаємодії з газовим господарством не виходячи з дому
ФОТО: 104.ua

Користувачами Особистого кабінету на сайті 104.ua є 20 % сімей, що користуються газом у Волинській області – це 52 тис клієнтів «Волиньгаз збуту». Вони мають можливість контролювати споживання газу і стан особового рахунку в режимі онлайн. Крім того, Кабінет має низку інших корисних функцій, що дозволяють споживачам економити свій час, не витрачаючи його на відвідування Центрів обслуговування. Це онлайн-оплата, завантаження рахунку, перегляду історії оплат та споживання газу, можливість інтерактивного спілкування з фахівцями компанії.

Торік через особистий кабінет в Україні опрацьовано понад 700 тис. звернень з питань щодо поставок газу клієнтів. Майже половина онлайн-консультацій –  50,48% стосувалися пільг та субсидій - 0,43 %,  розрахунків за газ – боргів або переплат – 11,25 %, боргів або переплат – 3,79%,  вирішували питання онлайн оплати- 34%. Менше всього споживачі цікавились незарахованими платежами – 0,06 %.

Враховуючи побажання самих споживачів, компанія постійно вдосконалює функціонал кабінету і додає канали онлайн-спілкування з клієнтами.

«З кожним роком ми поповнюємо дистанційні сервіси новими розробками, які дозволяють охопити якісним обслуговуванням ще більшу кількість клієнтів. Особистий кабінет – це найінформативныший канал для вирішення всіх газових питань. Його мобільна версія - додаток 104 Mobile зручний тим, що завжди під рукою. Окрім того, в ньому реалізована функція мультиакаунта, тобто через один мобільний пристрій можна керувати декількома особовими рахунками», - зазначив директор «Волиньгаз Збуту» Микола Тищук.

Із останніх новинок клієнтських сервісів є чат-бот «7104ua» у месенджері Viber та мобільний додаток «104 Mobile Light» для користувачів iPhone. Майже готовий до виходу сервіс «104 Бізнес онлайн» для комерційних споживачів газу.