ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

24.09.2019 / 10:03

Майже 900 волинян купили газ на зиму за акційною ціною

У рамках акції «Твоя енергонезалежність», ініційованої НАК «Нафтогаз України», за літньою ціною волиняни купили понад мільйон кубометрів газу на зиму. До завершення акції залишаються лічені години. 25 вересня – останній день споживачі мають можливість зробити запас на зиму – за ціною 5 995,53 грн за 1000 куб.м.

За літньою ціною близько 900 волинян купили понад мільйон кубометрів газу на зиму

За літньою ціною близько 900 волинян купили понад мільйон кубометрів газу на зиму

Оформити покупку можна цілодобово та без вихідних за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua, а в робочі дні у Центрі обслуговування клієнтів. Тож, споживачі  можуть скористатись двома способами, щоб придбати газ на зиму за літньою ціною - онлайн  на сайті 104.ua або, завітавши до Центрів обслуговування: в м.Луцьку (просп.Молоді, 14 А), у м.Ковелі (вул.С.Бандери, 34), в смт.Ратне (вул.Газіна,20), у м.Камені-Каширському (вул.Хотешівська, 9).  За консультацією також можна звернутися до Контакт-центру за номером : (0332) 280-104.

Найактивніші клієнти в м.Луцьку , Ковелі та та Нововолинську. В цих містах газ за акційною ціною купили  відповідно 211 споживачів  (на суму 1 мільйон, 300 грн.), 83 споживачів (на суму майже 580 тис.грн. ) і 48 клієнтів (на суму 270 тис. грн ). Серед районів – найбільше газу купили в Луцькому районі (майже 200 споживачів), Ківерцівському (105 учасників акції), Рожищенському (36 учасників акції), Ковельському (27 споживачів), Володимир-Волинському (34 клієнти).

«Ця акція особлива тим, що вперше українці одержали право самим обирати, який газовий запас зробити на зиму за літньою ціною, як спланувати фінансові розрахунки на опалювальний сезон. Як відомо, готуй сани влітку, а воза взимку. Акція «Твоя енергонезалежність» триває майже місяць, 25 вересня – останній день побутові споживачі можуть купити газ на зиму за літньою ціно. В середньому одне домоволодіння в рамках цієї акції купувало близько тисячі кубометрів газу. Є й чимало клієнтів, які витрачали максимум  на цю покупку - близько 15 тис. грн.», - зазначив директор ТОВ «Волиньгаз збут» Микола Тищук.

Акція без обмежень, адже  її учасниками  можуть стати й боржники. З 9 вересня відкрита можливість купівлі запасу газу на зиму за літньою ціною для тих споживачів, які не встигли погасити заборгованість за раніше спожитий газ. Участь в акції «Твоя енергонезалежність» дозволить таким споживачам скоротити свої витрати на газ в зимовий період і направити зекономлені кошти на погашення заборгованості.

Максимальний обсяг закупівлі газу - до  25 тис куб.м на одне домогосподарство. Запас газу можна придбати за літньою ціною - 5 995,53 грн за 1000 куб.м і скористатися нею можливо в період з 23 серпня по 25 вересня. У ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції «Твоя енергонезалежність» будуть зазначені в щомісячному рахунку за використаний газ.

Оформити та оплатити покупку можна в ЦОК, досить мати при собі паспорт і внести 100% оплату за куплений запас газу на зиму. Використовувати газ, придбаний у рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року до 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «Нафтогаз України» доставляє учасникам акції газ із резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах – за ціною ПСО, що діє на той час. Споживачі, які до 1 квітня 2020 роки не використають передплачений газ, можуть скористатись залишком коштів. Також залишок коштів можна використати в випадках, коли ціна ПСО на газ буде нижче, ніж ціна акції.