ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

25.03.2020 / 14:11

На 32 % зросла кількість клієнтів "Волиньгаз збуту", які розраховуються за газ через чат-бот у Viber

Від початку року до онлайн-сервісу 7104ua у Viber долучились 3,4 тис. клієнтів "Волиньгаз збуту" - таких користувачів уже 13,9 тис. Цей сервіс дозволяє вирішувати нагальні питання по газу дистанційно, що актуально саме зараз, адже від 16 березня до 3 квітня діє карантинне обмеження на відвідування всіх Центрів обслуговування клієнтів «Волиньгаз збуту».

Viber чат-бот

Viber чат-бот
ФОТО: 104.ua

Чат-бот дає можливість клієнтам компанії передавати показання лічильника, контролювати стан свого особового рахунку, а також сплачувати за газ і за його доставку. Окрім того, з одного акаунта у Viber можна зареєструвати одразу п'ять особових рахунків.

«Цей віддалений сервіс стає все більш популярним серед наших клієнтів. Станом на початок  березня 13,9 тис. споживачів газу вже успішно ним користуються. Найголовніше, що не потрібно нікуди йти, можна дистанційно сплатити за газ, сформувати квитанцію, передати показання лічильника. І не лише за своїм особовим  рахунком, а й допомогти в цьому рідним і батькам. Зараз, в період карантину це вкрай важливо! Не можна нехтувати усіма рекомендованими заходами безпеки, бережіть себе!», - зазначає директор "Волиньгаз  збут» Микола Тищук.

Користувачі чат-боту 7104ua також нещодавно отримали нову додаткову функцію в додатку: можливість завантажувати рахунки за доставку газу у форматі PDF і відразу здійснювати оплату з мінімальною комісією.

Стати користувачем чат-боту 7104ua у Viber може кожен клієнт "Волиньгаз збуту". Для цього достатньо відсканувати QR-код. Далі можна сплачувати за газ та за його доставку з будь-якої точки в режимі 24/7, бачити рух коштів, обирати  комісію при сплаті у найзручнішому сервісі, а також здійснювати усі операції в безпечному режимі.

Найпопулярнішим онлайн-сервісом, як і раніше, залишається Особистий кабінет, в якому можна зареєструватися на сайті 104.ua. Адже він має ще більш широкий функціонал, і, окрім передачі показань лічильника та оплати за газ, дає можливість клієнтам надіслати повідомлення газовій компанії та замовити зворотний дзвінок Контакт-центру, завантажити та роздрукувати квитанції не лише на оплату газу, а також  його доставку.

На сьогодні в Україні Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації. Відвідування усіх Центрів обслуговування клієнтів «Волиньгаз збут» припинено. Просимо дотримуватись рекомендацій МОЗ - уникайте відвідувань людних місць.