ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

19.04.2019 / 08:28

«Волиньгаз збут» на 35 % зменшив ціну газу для комерційних споживачів

ТОВ «Волиньгаз збут» зменшив ціну природного газу для комерційних споживачів на 35%. Завдяки зменшенню ціни понад 1500 бізнес-клієнтів ТОВ «Волиньгаз збут» отримали можливість заощадити витрати на енергоносії.

«Волиньгаз збут» на 35 % зменшив ціну газу для комерційних споживачів

«Волиньгаз збут» на 35 % зменшив ціну газу для комерційних споживачів
ФОТО: 104.ua

У жовтні 2018 року вартість природного газу для комерційних споживачів становила понад 14 тис. грн. за 1 тис. м. куб. (без врахування  транспортних послуг та ПДВ). У квітні цього року ціна газу для бюджетних установ, підприємств, організацій менше 9 тис. грн. за 1 тис. куб. м. 

Крім конкурентоспроможної ціни, ТОВ «Волиньгаз збут» пропонує своїм клієнтам оптимальні умови розрахунків та стабільні поставки газу. 

«Серед комерційних клієнтів нашої компанії - бюджетні установи та організації, що забезпечують теплом об’єкти соціальної сфери. Ми звикли працювати в умовах жорсткої відповідальності. Тому не маємо випадків коли школи, дитсадки, лікарні залишались без газу з вини постачальника», - зазначив директор ТОВ «Волиньгаз збут» Микола Тищук. 

Протягом 2018 року до нових бізнес-клієнтів ТОВ «Волиньгаз збут» долучилось майже 70 підприємств і організацій  Волинської області. Споживачі-юридичні особи самостійно визначають постачальника з яким бажають співпрацювати. Відповідно до положень статті 12 Закону України «Про ринок природного газу», постачання  природного газу юридичним особам здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником  і споживачем. 

У свою чергу, ціну на газ для потреб побутових споживачів визначає та затверджує  Кабінет Міністрів України.