ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

06.10.2020 / 16:02

Волиняни зарезервували на зиму понад мільйон кубометрів газу

У рамках акції «Твоя енергонезалежність», ініційованої ТОВ «Волиньгаз Збут», близько тисячі волинян придбали природний газ на опалювальний період за фіксованими цінами.

Пам'ятка для учасника акція

Пам'ятка для учасника акція
ФОТО: ТОВ "Волиньгаз Збут"

«В середньому, в рамках  акції, одне домоволодіння придбало близько тисячі кубометрів природного газу. Найбільше волинян долучилися до акції під час другого етапу, коли вартість кубометра газу становила 4,99 грн. За цією ціною блакитне паливо купили понад 50% учасників акції», – зауважує директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Свій «газовий запас» волиняни почали споживати з 1 жовтня. В період використання зарезервованих кубометрів клієнти «Волиньгаз Збуту» сплачуватимуть лише один рахунок – за доставку газу. Якщо ж акційний газ був придбаний по різній ціні, то порядок його споживання відповідатиме порядку замовлення й оплати. Акційний газ можна використовувати до 31 березня 2021 року. Якщо куплений резерв газу буде витрачено раніше, учасники акції зможуть отримати блакитне паливо на загальних умовах – за поточною ціною у період споживання. Якщо станом на 1 квітня 2021 р. об’єм використаного газу буде меншим передплаченого, залишок коштів буде повернено або зараховано на рахунок майбутніх платежів. Слідкувати за використанням свого «газового запасу» волиняни зможуть в рахунку, який постачальник надсилатиме щомісяця.

Звертаємо увагу, що умови використання акції «Твоя енергонезалежність» цього року значно спрощені – жодних заявок на використання акційного газу подавати не потрібно.

Микола Тищук зауважує, що ТОВ «Волиньгаз Збут» планує й надалі формувати пропозиції, які допоможуть клієнтам заощаджувати кошти. Тож стежте за новинами компанії на офіційному сайті та сторінці у мережі «Фейсбук».

Нагадаємо, акція «Твоя енергонезалежність» проходила у три етапи. З 15 по 31 серпня споживачі блакитного палива мали можливість купити ресурс на опалювальний сезон по 4,49 грн за кубометр. При укладанні договору на участь в акції з 1 по 15 вересня – вартість резервного газу становила 4,99 грн. Під час третього етапу акції «Твоя енергонезалежність» вартість кубометра газу становила 5.49 грн.