ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0332 701 704

Контакт-центр0332 701 704

29.05.2014 / 16:11

Як заплатити за газ

Якщо вам необхідно оплатити послуги з газопостачання, тут ви знайдете всю необхідну інформацію про те, як це зробити

Заплатити за газ можна готівкою або шляхом списання грошових коштів з рахунку Вашої банківської карти.

Оплата проводиться:

Корінці квитанцій, розрахункові книжки, чеки з банкоматів потрібно обов'язково зберігати, оскільки при виникненні будь-яких проблем можна буде довести, що послуги з газопостачання були оплачені.

При оплаті за газ просимо бути уважними при заповненні власного особового рахунку та адреси, за якою Ви мешкаєте.

Окрім того споживачам потрібно враховувати, що фінансові установи, які приймають платежі від населення встановлюють додаткову комісію.

Зокрема, комісію у розмірі 0,3% сплачує за споживача ТОВ "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ" (згідно Постанови КМУ № 792 від 30.09.2015 року "Про забезпечення проведення розрахунків за спожитий газ").

Однак, у зв'язку з тим, що така сума комісії не покриває усіх витрат установи, котра приймає платіж (пошта, банк), установа додатково стягує з платників комісію на свою користь. ТОВ "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ" не має відношення ні до встановлення суми комісії, ні до отриманих із неї коштів.

 

 

Розрахунковим періодом є календарний місяць. Платежі потрібно вносити не пізніше 15 числа місяця, наступного за розрахунковим.

Якщо строки оплати порушені

При затримці оплати за спожитий газ понад 2-х місяців утворюється заборгованість і нараховується пеня. Згідно Правил надання населенню послуг з газопостачання, якщо споживач не оплатив надані послуги з газопостачання протягом 10 днів після терміну, зазначеного в договорі чи платіжному документі, а газопостачальне підприємство протягом наступних п'яти днів не отримало повідомлення про оплату, споживачеві надсилається письмове попередження про припинення газопостачання.

У разі неоплати наданих послуг з газопостачання протягом 10 днів після отримання споживачем письмового попередження (з позначкою про його вручення) газопостачальне підприємство має право відключити споживача від газопостачання.

Як уникнути відключення через заборгованість

Щоб уникнути відключення від газопостачання через порушення термінів оплати за газ, споживач може укласти з ПАТ «Волиньгаз» договір про реструктуризацію заборгованості на погоджений термін з проведенням часткової оплати боргу.